Publicerad: 16 januari 2015

Kontaktuppgifter processledare föräldrastöd inom missbruk- och beroendevården

Blekinge

Processledare saknas.

Kontaktperson

Carolina Olsson
carolina.olsson@karlskrona.se

Dalarna

Ewa Kjell
0243-740 50
eva.kjell@borlange.se

Sten Eriksson, Regiondalarna
E-post kommer inom kort.

Gotland

Processledare saknas.

Kontaktperson

christina.godarve@gotland.se

Gävleborg

Roger Larsson, region Gävleborg
0720-15 67 87
roger.h.larsson@regiongavleborg.se

Halland

Åsa Claesson
asa.claesson@regionhalland.se

Jämtland

Processledare saknas

Kontaktperson

Lena Hallqvist, Region Jämtland
lena.hallqvist@regionjamtland.se

Jönköping

Processledare

Inger Axelsson
inger.axelsson@regionjonkoping.se

Kalmar

Processledare

Victoria Häggerud, Regionförbundet i Kalmar län
0703-88 52 54
victoria.haggerud@rfkl.se

Kronoberg

Lars Uddbäck
lars.uddback@rfss.se

Norrbotten

Processledare

Saknas.

Kontaktperson

Helena Asklund, Kommunförbundet Norrbotten
helena.asklund@bd.komforb.se

Skåne

Peter Hagberg
0709-71 99 25
peter.hagberg@kfsk.se

Stockholm

Jocelyne Ängesleva, HSN, Stockholm
jocelyne.angesleva@sll.se

Sörmland

Elisabeth Björk Andersson
elisabeth.b.andersson@fou.sormland.se

Uppsala

Helen Olsson
helen.olsson@regionuppsala.se

Värmland

Karin Swensån-Retzman
karin.swensan.retzman@karlstad.se

Västerbotten

Daniel Örnberg, Region Västerbotten
daniel.ornberg@regionvasterbotten.se

Västernorrland

Processledare

Saknas.

Camilla Carpholt, Kommunförbundet Västernorrland
0730-38 77 63
camilla.carpholt@kfvn.se

Västmanland

Processledare

Monica Wikehult
monica.wikehult@vkl.se

Kontaktperson

Christina Persson, Västmanlands kommuner och landsting
christina.persson@vkl.se

Västra Götaland

Processledare

Saknas.

Kontaktperson

Malin Camper, Västkom
malin.camper@vastkom.se

Örebro

Johan Prabin
mjohan.prabin@regionorebrolan.se

Östergötland

Processledare

saknas.

Kontaktperson

Ulla Andersson , Linköpings kommun
013-26 31 94
ulla.andersson2@linkoping.se

Hjälpte informationen på sidan dig?


User information

Tack för att du hjälper oss!

Sidfot